Новини

Найдено простий спосіб перетворити iPhone XS в iPhone 11 Pro

Обговорення
iPhone Xs vs iPhone 11 Pro
iPhone Xs vs iPhone 11 Pro

Незважаючи на те, що iPhone нового покоління багато в чому стали краще попередників, в плані дизайну відмінностей не так-то й багато. Досить закрити рукою блок камери, і не фахівець навряд чи відрізнить iPhone XS від iPhone 11 Pro. На цьому і заснований простий до геніальності спосіб перетворення старої моделі в нову.


Досить наклейки за кілька доларів і 10 секунд часу, і iPhone XS чудесним чином перетвориться в iPhone 11 Pro. Звичайно, ця наклейка не додасть смартфону однокристальну платформу Apple A13 і не змусить його краще знімати фото і відео, зате друзям можна буде з гордістю представитися власником «самого останнього айфона». Або просто розіграти знайомих.

Як повідомив користувач Twitter, поява такої наклейки після прем’єри iPhone 11 було лише справою часу. І такий час настав. Напевно аналогічні наклейки з’являться і для iPhone X.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Найдешевший у світі флагман показали на відео

В минуле

Xiaomi дуже відчутно опустила ціну на свій популярний флагман

В майбутнє

Також буде цікаво