Новини

Відома ціна iPhone 12: чому він буде такий дорогий?

Представлений у вересні iPhone 11 Pro Max став найдорожчим смартфоном компанії – але, схоже, у наступного смартфона Apple є всі шанси встановити новий «рекорд». Авторитетний галузевої аналітик Мін-Чі Куо заявив, що iPhone 12 буде продаватися ще дорожче – і пояснив, чому компанія в черговий раз підніме цінову планку.

У своєму новому звіті Куо припустив, що нові методи виробництва і інтеграція композитних матеріалів в корпус нових смартфонів Apple приведуть до зростання цін наступного покоління iPhone. За його словами, «основою натхнення» для розробників дизайну iPhone 12 може стати iPhone 4, при цьому собівартість гаджета відчутно збільшиться.

iPhone 12

Аналітик також очікує, що всі версії iPhone 12 будуть оснащуватися 5G-модемами – це призведе до ще більшого подорожчання новинок. Apple, за його словами, ще не готова випускати власні модулі в значних кількостях і буде змушена закуповувати їх у Qualcomm.

Зараз в США iPhone 11 Pro Max коштує від $ 1099. Базова модифікація iPhone 12 імовірно обійдеться покупцям в $ 1200 і дорожче. У першому кварталі 2020 го очікується поява «бюджетного» iPhone SE 2, але, за чутками, новинка буде підтримувати роботу лише в мережах четвертого покоління.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button