Новини

Essential Phone 2 буде найдовшим смартфоном на ринку

Вчора генеральний директор компанії Essential Енді Рубін (Andy Rubin) поділився фотографіями незвичайного смартфона, який в даний момент проходить стадію тестування.

Творець Android не став вдаватися в подробиці про пристрій, що відразу ж охрестили спадкоємцем оригінального смартфона Essential Phone, порекомендувавши шанувальникам стежити за новинами. А новини повинні з’явитися в самий найближчий час.

На виставці Mobile World Congress 2019 компанія Sony представила смартфони Xperia 1, Xperia 10 і Xperia 10 Plus, які отримали витягнуті екрани із співвідношенням сторін 21: 9. На момент анонса вони здавалися дуже сильно витягнутими.

В даному випадку екран смартфона є набагато більш витягнутим. Відомий інсайдер під ніком Ice Universe повідомляє, що співвідношення сторін даного дисплея становить 36: 9.

Essential Phone 2

На фотографіях ми бачили, що під таке співвідношення смартфона вже оптимізовані багато популярних додатків для Android, але залишається питання, наскільки зручним буде такий формат екрану для широких мас. Хоча чи піде смартфон в маси або залишиться концептуальної розробкою, ми поки що теж не знаємо.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button