Новини

Nokia 8.2 оснастять нетиповим для HMD механізмом камери

Ще влітку цього року з’явилася інформація про те, що компанія HMD Global готується випустити новий смартфон з висувною фронтальною камерою під назвою Nokia 8.2.

Цей смартфон буде орієнтований на шанувальників Селфі, так як розширення фронтальної камери складе 32. Смартфон буде оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ незалежної пам’яті, з коробки він буде працювати під управлінням операційної системи Android 10.

Наші колеги з ресурсу Nokiamob отримали по власних каналах інформацію про те, що в Nokia 8.2 застосовано дійсно унікальне для смартфонів цього виробника рішення, пов’язане з фронтальною камерою. Подробиці не повідомляються, проте це підтверджує припущення про те, що камера буде як мінімум висувною. Для HMD Global це дійсно нове рішення, якого виробник раніше уникав. Є, звичайно, варіант з підекранною фронтальною камерою, прототипи яких вже показували різні виробники, але в це не дуже віриться.

Nokia 8.2

Смартфон Nokia 8.2 буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 700-серії. Nokia 8.1 отримала Snapdragon 710, так що цілком ймовірним здається апгрейд до Snapdragon 730.

В основній камері очікується наявність не менше трьох датчиків зображення. Nokia 8.2 повинна з’явитися в середині листопада або на початку грудня за ціною 399 євро.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button