Новини

Смартфони Huawei навчилися керувати автомобілями

Huawei

Ми вже повідомляли про програму Huawei HiCar, яку було представлено на виставці Huawei Developers Conference 2019. Тепер же пропонуємо вашій увазі відеоролик, в якому наочно демонструється те, що дозволяє робити цей додаток власникам Huawei Mate 30 і сумісних автомобілів.


За допомогою смартфона лінійки Huawei Mate 30 автолюбителі зможуть управляти більшістю функцій свого автомобіля. Почати варто з того, що вам не знадобиться ключ, який замінить смартфон. Крім того, з екрану смартфона може регулювати роботу системи клімат-контролю, управляти двірниками, склопідйомниками, а також відкривати і блокувати замки кожних дверей.

Крім того, можна використовувати автомобільні камери для фотозйомки або відеозапису з подальшим обміном отриманими даними з друзями. На екрані мультимедійної системи автомобіля буде дублюватися екран смартфона, ви зможете отримати швидкий доступ до навігації, музичного плеєра, зателефонувати потрібному контакту, а також дати голосовий запит персональному помічнику.

Обіцяється, що ця функціональність буде розширена і на інші смартфони Huawei і Honor.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 4 різко впав в ціні через курс долара

В минуле

HONOR 9X продаватиметься в Україні з сервісами Google

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle