Новини

Samsung Galaxy S11: інноваційна камера смартфону вперше на фото

Згідно з повідомленнями, що надходять з Південної Кореї, компанія MecaTech Systems почала поставляти зразки камери для флагманського смартфона Samsung наступного покоління.

Даний тестовий зразок призначений для перевірки працездатності нового модуля перископної камери. Згідно з попередньою інформацією, в Samsung Galaxy S11 буде встановлена ​​камера з чотирма модулями, включаючи головний Samsung ISOCELL розширенням 108 Мп.

Samsung Galaxy S11 камера

Очікується наявність в камері Samsung Galaxy S11 інноваційного для даної галузі спектрометра. Він зможе визначати пульс і рівень стресу, вміст вологи в шкірі, рівень підшкірного жиру, рівень цукру у фруктах і взагалі харчову цінність – білки, жири і вуглеводи.

Ще один доступний сценарій використання стосуватиметься догляду за шкірою. Він зчитує вологість шкіри і вміст жирів. Датчик також надає аналіз в реальному часі і рекомендації щодо поліпшення стану шкіри.

Samsung Galaxy S11 як і раніше буде оснащуватися дисплеєм Samsung Infinity-O з отвором під фронтальну камеру. Однак отвір буде менше, ніж у Galaxy S10.

Смартфон має бути оснащений однокристальною системою Snapdragon 865 і 12 ГБ оперативної пам’яті.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button