Новини

Експерти назвали кращий смартфон у світі

Обговорення
iPhone

Фахівці Consumer Reports дісталися до нових смартфонів Apple і оцінили їх, відповідно до своєї системи. В цьому році Apple вдалося повернути свої апарати на лідируючі позиції, посунувши Samsung.


Якщо точніше, джерело назвало iPhone 11 Pro Max кращим смартфоном у світі, оцінивши його в 95 балів зі 100 можливих. На другому місці з 92 балами розташувався iPhone 11 Pro, а замикає трійку лідерів Samsung Galaxy S10 + з 90 балами. iPhone 11 отримав 89 балів, посівши восьме місце і поступившись як деяким актуальним флагманам Samsung, так і iPhone XS.

iPhone 11 Pro Max

Перше, на що звернули увагу фахівці – автономність. iPhone 11 Pro Max в тесті джерела протримався 40,5 години проти 29,5 години у iPhone XS Max. iPhone 11 Pro показав результат в 34 години, а iPhone 11 – 27,5 години.

Камеру джерело оцінило дуже високо. Що стосується тесту на міцність, в рамках якого апарат поміщається в невелику камеру, яка потім починає обертатися. Смартфон всередині, відповідно, починає активно битися об стінки. В результаті iPhone 11 Pro Max і iPhone 11 витримали всі 100 поворотів, а ось iPhone 11 Pro випробування не витримав – десь в проміжку між першим і п’ятидесятим поворотом у нього пошкодився екран, причому другий примірник теж провалив тест.

Джерело: Consumer Reports

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows 10 знову зламалась, Microsoft поки мовчить

В минуле

Найдешевший у світі флагман показав можливості камери

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.