Новини

Lifecell запустив тарифний план з рекордною кількістю хвилин та мегабайт

Чим менше коштують послуги зв’язку, тим більше людей не просто вважатимуть їх привабливими, а саме захочуть їх використати. Все це призводить до сильної конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг. Виділитися на загальному тлі вирішив стільниковий оператор Lifecell, який запустив тарифний план з рекордною кількістю хвилин та мегабайт, а доступний такий для використання всього за 60 гривень, тобто він обходиться в край скромну суму грошей, дозволити собі віддавати яку може практично кожен. Новинка пропонує привабливі і вигідні умови обслуговування, про які ще не так давно можна було тільки мріяти, однак тепер, зараз, це вже реальність, стати учасниками якої без зайвих складнощів можуть всі бажаючі.

Даний учасник «великої трійки», послугами якого на території України користуються мільйони абонентів, вирішив запустити один з кращих тарифних планів за співвідношенням ціна/якість . В рамках тарифу клієнт щомісяця отримує 500 хвилин дзвінків на будь-які номери України, в тому числі і міські. Новий тариф діє по всій території країни, тобто користуватись ним діловим людям буде дуже зручно. Дзвінки в межах Lifecell не тарифікуються.

Lifecell

Не обійшлося і без пакета SMS, який надається всім бажаючим в обсязі 100 штук за 2 гривні на день. Не забули і про пакет з 20 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с, а витрачати трафік дозволено на будь-які цілі і потреби без будь-яких складнощів і заборон. Більш того, весь цей обсяг трафіку діє по всій Україні, завдяки чому можна переміщатися по країні і всюди, де у компанії є своє покриття в 2G, 3G і 4G LTE, виходити в глобальну мережу без проблем.

Для популярних сервісів, в число яких входять Facebook и Facebook Меssenger, Instagram, Twitter діє повний безліміт, завдяки якому інтернет-трафік не буде витрачатися з основного пакету. Все це пропонує тарифний план «Інтернет Жара», який коштує доволі скромні 60 гривень.

Як перейти на тариф

Вартість переходу – 100 грн (з урахуванням всіх податків і зборів).

Перехід доступний за допомогою дзвінка на код * 725 #, короткий номером 5433 (безкоштовно в межах України), офіційної web-сторінки lifecell і в меню * 141 # 1.pngабо зверніться до менеджера в один з магазинів lifecell.

При наявності заборгованості на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до моменту повного погашення заборгованості.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button