Новини

iPhone SE 2 вперше з’явився на фото: орієнтовна ціна та дата виходу

Відомий аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) впевнений, що смартфон iPhone SE 2 буде випущений на ринок в першому кварталі наступного року.

А тепер інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin), який свого часу відзначився першим достовірним ренденром iPhone X, опублікував перший рендер iPhone SE 2, створений на базі наявної інформації.

Видно, що смартфон оснащений екраном з дуже широкими рамками, а також фірмовою кнопкою Home з вбудованим сканером відбитків пальців Touch ID. Імовірно, iPhone SE 2 отримає корпус від iPhone 8, однкристальну систему Apple A13 і 3 ГБ оперативної пам’яті. Основна камера смартфона буде одиночною, але знімати вона явно повинна не гірше, ніж камера найпопулярнішого смартфона останнього року, iPhone XR.

iPhone SE 2
iPhone SE 2

Ціна iPhone SE 2

За оцінкою аналітика, продажі iPhone SE 2 в наступному році можуть досягти 40 млн одиниць, якщо Apple, звичайно, встановить на смартфон правильну ціну.

З огляду на те, що сам iPhone 8 на момент виходу iPhone SE 2 все ще буде продаватися за 450 доларів, нова модель ніяк не може бути дешевше або коштувати стільки ж. При цьому за 600 доларів продається iPhone XR, тобто iPhone SE 2 повинен бути десь посередині. У будь-якому випадку, це будуть зовсім не 400 доларів, які просили за оригінальний iPhone SE на старті продажів.

З іншого боку, Apple може прибрати з продажу iPhone 8 і продавати iPhone SE 2 по будь-якій ціні, але не факт, що компанія піде на це.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button