Новини

Redmi Note 8T – все той же Pro, але на базі Snapdragon

Смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro вийшли наскільки різними, що виникає ряд питань до їх позиціонування та назв. Наприклад, між Redmi Note 7 і Note 7 Pro було набагато менше відмінностей, що добре пояснювалося невеликою різницею в ціні.

Але розрив між новими апаратами – не єдина проблема. Справа в тому, що Redmi Note 8 щодо Note 7 змінився досить слабо, а от Note 8 Pro став набагато цікавіше попередника. Більш того, молодша модель заснована на далеко не самому продуктивному за сьогоднішніми мірками рішенні – SoC Snapdragon 665. При цьому старша отримала вельми потужну SoC MediaTek Helio G90T, але це все ж платформа MediaTek, а це значить, що багато хто не куплять даний смартфон тільки через платформу.

Redmi Note 8

І схоже, що виробник це розуміє. У Мережі з’явилися чутки про модель Redmi Note 8T, яка буде заснована на SoC Snapdragon 730G. За продуктивністю дана платформа приблизно відповідає Helio G90T, але це Qualcomm, і для багатьох саме цей фактор стане вирішальним.

Смартфон очікується колись в середині жовтня, але поки інших подробиць про нього немає. Ймовірно, за своїми параметрами і ціною він буде близький саме до Note 8 Pro.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button