Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 – «королівські» бюджетники

Попит на мобільні пристрої стрімко зростає по всьому світу, а відбувається це за рахунок того, що всі більш широке коло людей віддає перевагу останнім у все більшому числі аспектів життя. Навіть не дивлячись на те, що на ринку можна зустріти вкрай багато новітніх моделей топового рівня, однак більшість покупців віддає перевагу використовувати бюджетних пристрої з цінником до $ 200. Такі користуються вкрай великою популярністю по всьому світу, і вже незабаром всіх любителів таких мобільних пристроїв чекає великий сюрприз, так як в продаж надійдуть такі новинки, як Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9. Це будуть «королівські» телефони з початкової цінової категорії.

Навіть не дивлячись на те, що модель Redmi 8 поки що ще не представили в наших магазинах, а Redmi Note 8 зовсім недавно надійшов у продаж, китайська корпорація Xiaomi вже щосили створює їх заміну, тому що вийде така зовсім не в кінці наступного року, а в першій половині 2020 року, тобто приблизно через півроку. Саме тому вже зараз відомо про те, які особливості отримають дані мобільні пристрої бюджетного рівня, коштувати які абсолютно точно будуть менше $ 200, завдяки чому дозволити собі їх покупку зможуть без будь-яких складнощів абсолютно всі бажаючі, і це реальний факт , тим більше що в продаж вони надійдуть по всьому світу.

Redmi Note 9
Redmi Note 9

Головною «фішкою» новинок повинен стати сучасний вбудований в дисплей IPS сканер відбитків пальців, а такий анонсували ще влітку нинішнього року. Це зробила одна з китайських компаній, заявивши про те, що її нова розробка «зробила неможливе», причому спеціально для бюджетників. Телефони початкового рівня з такою особливістю почнуть виходити вже з початку 2020 року, і далеко не факт, що Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 виявляться першопрохідцями в цьому плані. Заради просування бездротових технологій і установки батареї трохи вищої ємності компанія-виробник прибере з цих телефонів звичний всім 3,5 мм роз’єм для навушників. Не обійдеться і без підтримки швидкої зарядки потужністю понад 20 Вт (поки що без конкретики).

Redmi Note 9
Redmi Note 9

Є також відомості про те, що в моделі Redmi 9 користувачів чекає потрійна камера, а ось Redmi Note 9 порадує квадро фотокамерою. Само собою, що різного роду «розумні» технології додаються в повній мірі, тому за якість знімків може навіть не переживати. Вишенькою на торті виявиться чіп NFC, причому здатний він працювати не тільки з платіжною системою Mi Pay, але ще і з її закордонним міжнародним аналогом під назвою Google Pay. За рахунок цього користувачі зможуть без зайвих складнощів оплачувати покупки в магазинах, використовуючи для цього свій телефон, а не банківську карту. Прямо «з коробки» на новинки від Xiaomi виявиться встановлена ​​операційна система Android 10 у вигляді прошивки MIUI 11. За сукупністю факторів дані телефони обіцяють стати кращими в своєму класі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button