Новини

Mi Band 4 доведеться посунутись: Xiaomi готує повноцінний смартвотч

На ринку носимих пристроїв Xiaomi є одним з найуспішніших виробників, як і в індустрії смартфонів, телевізорів і багатьох інших пристроїв. Ще в 2014 році компанія випустила фітнес-браслет Xiaomi Mi Band першого покоління, який завдяки своїй недорогій ціні швидко став популярним. Нещодавно вийшло вже четверте покоління Xiaomi Mi Band, при цьому популярність подібних пристроїв тільки збільшується.


До цього моменту в асортименті Xiaomi не було пристроїв з Wear OS, проте найближчим часом ситуація повинна змінитися. Wear OS – спеціальна версія операційної системи Android від Google, призначена для розумних годинників і інших носимих пристроїв.

Xiaomi Mi Band 4

Як повідомляє 9to5Google, остання версія Wear OS під номером 2.28 містить рядки коду, в яких явно зазначено, що Xiaomi збирається випустити переносний пристрій з цією операційною системою. У коді зустрічаються такі назви, як Xiaomi Companion Name, Mi Wear і Mi Watch.

Незважаючи на те, що в даний момент немає ніяких подробиць про дизайн і характеристиках розумного годинника Xiaomi Mi Watch, логічно припустити, що Xiaomi продовжить дотримуватися своєї цінової політики і запропонує новинку за вигідною ціною. В іншому випадку годинник потрібно було анонсувати разом з Xiaomi Mi Mix Alpha, який оцінили в божевільні 2800 доларів .

А поки що нам залишається тільки чекати, коли пристрій почнуть рекламувати керівники Xiaomi.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button