Новини

Чому не треба оновлювати свій iPhone до iOS 13: 8 причин

19 вересня, за день до офіційного старту продажів iPhone 11, Apple випустила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 13. Але незважаючи на ряд нових фішок, свіжа версія викликала цілий ряд нарікань у користувачів і розробників додатків.

Відомий інсайдер і розробник додатків Стів Тротон-Сміт незабаром після релізу тринадцятої версії iOS заявив , що такого поганого релізу операційної системи Apple він не пригадує з моменту виходу iOS 8, що дебютувала в 2014-му. З труднощами, судячи з численних відгуків в інтернеті, зіткнулися не тільки розробники додатків, але і рядові користувачі.

Список всіляких багів постійно поповнюється новими, про які користувачі пишуть в соціальних мережах та сервісі мікроблогів Twitter. Редакція GSMinfo вирішила зібрати найпопулярніші проблеми iOS 13.

8 причин не оновлюватись до 13-ки

  1. Неможливість відновити резервну копію з iCloud
  2. Можливість доступу до контактів з заблокованого дисплея
  3. Довільний перемикання між світлою і темною темами оформлення
  4. Зависання додатків
  5. Баг з регулюванням гучності
  6. Помилка при підключенні до Wi-Fi точки доступу
  7. Складнощі з роботою функції автокорекції
  8. Проблеми з Bluetooth

Ті, хто вже оновився до iOS 13, радять іншим користувачам не поспішати з установкою апдейта. В якості тимчасового рішення учасникам публічного бета-тестування рекомендують встановити бета-версію iOS 13.1, в якій частина багів Apple вже встигла виправити, або дочекатися завтрашнього релізу фінальної версії апдейта.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button