Новини

Sony PlayStation 5 набагато дешевша в утриманні від попередниці

Глава підрозділу PlayStation компанії Sony Джим Райан (Jim Ryan) розповів про те, наскільки нова ігрова консоль компанії буде економічніше поточної.

У блозі під назвою «PlayStation об’єднує зусилля з ООН для боротьби зі змінами клімату» Райан похвалився, що PS5 (назва поки не підтверджена) в режимі спокою буде споживати набагато менше енергії, ніж поточне покоління приставок.

Якщо точніше, Sony оцінює енергоспоживання в такому режимі приблизно в 0,5 Вт. Для порівняння, PS4 в цьому ж режимі споживає близько 8,5 Вт, тобто в 17 разів більше. Правда, це дані ще 2014 року. Ймовірно, зараз консоль споживає трохи менше за рахунок оптимізації.

Sony PlayStation 5

Також Райан сказав, що, якщо хоча б 1 мільйон користувачів активують цю функцію на новій консолі, це дозволить заощадити енергії, якої вистачило б на забезпечення тисячу середньостатистичних американських домогосподарств.

Це наводить на думку про те, що даний режим буде відключений з коробки. Ймовірно, в звичайному режимі спокою PS5 не зможе похвалитися настільки низьким енергоспоживанням, але зможе швидше виходити з цього режиму. Втім, поки це лише припущення.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button