Новини

Xiaomi Mi Band 4 тимчасово можна отримати повністю задарма

За останні роки носима електроніка стала набагато більш просунутою і цікавою в усіх відношеннях, багато в чому через те, що конкуренція на такому ринку сильно збільшилася. Тепер виробники активно конкурують один з одним, створюючи нові інженерні рішення і впроваджуючи новітні технології в свої гаджети. Все це призвело до того, що ще в червні 2019 року в продаж надійшов фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, який оснащений за останнім словом техніки. Він отримав передове технічне оснащення, стильний зовнішній вигляд, широкі функціональні можливості і доступний цінник. Тепер, зараз, цей гаджет так і зовсім роздають всім повністю задарма. Це відмінна можливість отримати хороший фітнес-трекер, фактично нічого не роблячи.

Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4 не просто так зараз вважається найкращим в своєму класі. Він пропонує такі можливості, про які ще п’ять років тому ніхто міг навіть не мріяти. З його допомогою можна стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, використовувати «розумний» будильник, цілодобово автоматично «моніторити» роботу серця шляхом вимірювання пульсу, управляти відтворенням музики на смартфоні, вібрувати при вхідних дзвінках, показувати повідомлення з мобільного пристрою, давати поради у час тренувань, а також виконувати безліч інших дій. Захист від води за стандартом IP68 (тиск до 5 АТМ) дозволяє занурюватися з цим наручним пристроєм під воду на глибину до 50 метрів.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

За рахунок наявності захисту від води використовувати даний трекер можливо не тільки в душі і ванні, але ще і в басейні без побоювань, що він несподівано вийде з ладу. Не підкачала і технічна складова. Так, зокрема, браслет володіє кольоровим 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм сенсорного типу з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, захисним склом з олеофобним покриттям, акумулятором ємністю 135 мАг для 20 днів автономної роботи, модулем Bluetooth 5.0 для підключення до смартфонів, а також рядом інших елементів, що дозволяють йому відслідковувати різні показники організму, починаючи з пульсу і закінчуючи даними про кількість скоєних кроків за день, тиждень чи інший проміжок часу.

Xiaomi Mi Band 4

В даний час у всіх є можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 повністю задарма, причому навіть за доставку не буде потрібно платити.. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції, щоб стати учасником якої потрібно підписатися та вподобати спільноту  GSMinfo, а потім просто зробити репост конкурсного запису (закріплений у верху сторінки на Facebook) та залишити під ним коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4. Результати розіграшу будуть оголошені 30 вересня. Переможець буде визначений (в рамках відео) випадковим чином ввечері через один з популярних сервісів для проведення розіграшів. Оплата доставки за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button