Новини

Realme готує продуктивний смартфон для ощадливих геймерів

Обговорення
Realme 5 Xiaomi Mi A3

Компанія Realme 24 вересня випустить ще один новий смартфон. Новинка буде називатися Realme X2. Представник Realme зазначив, що нова модель буде китайською версією Realme XT, що дебютувала в Індії тиждень тому. Але при цьому це буде не повна копія.


Але це не має особливого значення, так як важливий сам апарат, його параметри і ціна. Отже, Realme X2 отримає SoC Snapdragon 730G. Для порівняння, у Realme XT в основі лежить Snapdragon 712. Також фронтальна камера отримає більшу роздільну здатність: 32 Мп замість 16 Мп. В іншому, судячи з усього, відмінностей не буде.

Realme

Це означає наявність екрану AMOLED діагоналлю 6,4 дюйма, підекранного сканера відбитків пальців, основної камери з 64-мегапіксельним головним датчиком і акумулятора ємністю 4000 мА · год.

Вартість новинки поки невідома, але апарат в Китаї явно буде дешевше, ніж подібна версія в Індії, так що можна очікувати ціни в районі 250 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Повний список смартфоні Samsung які отримають Android 10

В минуле

Android TV 10 – перші подробиці та розчарування

В майбутнє

Також буде цікаво