Realme 5 Xiaomi Mi A3
Обговорення

Компанія Realme 24 вересня випустить ще один новий смартфон. Новинка буде називатися Realme X2. Представник Realme зазначив, що нова модель буде китайською версією Realme XT, що дебютувала в Індії тиждень тому. Але при цьому це буде не повна копія.


Але це не має особливого значення, так як важливий сам апарат, його параметри і ціна. Отже, Realme X2 отримає SoC Snapdragon 730G. Для порівняння, у Realme XT в основі лежить Snapdragon 712. Також фронтальна камера отримає більшу роздільну здатність: 32 Мп замість 16 Мп. В іншому, судячи з усього, відмінностей не буде.

Realme

Це означає наявність екрану AMOLED діагоналлю 6,4 дюйма, підекранного сканера відбитків пальців, основної камери з 64-мегапіксельним головним датчиком і акумулятора ємністю 4000 мА · год.

Вартість новинки поки невідома, але апарат в Китаї явно буде дешевше, ніж подібна версія в Індії, так що можна очікувати ціни в районі 250 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Повний список смартфоні Samsung які отримають Android 10

В минуле

Android TV 10 – перші подробиці та розчарування

В майбутнє

Також буде цікаво