Новини

MIUI 11 буде працювати повільніше попередниці

Обговорення
MIUI 11

З наявних витоків, чуток і офіційних заяв ми знаємо, що оболонка MIUI 11 буде достатньо сильно відрізнятися від поточної версії. Нам обіцяють оновлений дизайн і інтерфейс, нові функції та інше. Тепер же стало відомо про ще одну важливу відмінність.


Починаючи з MIUI 6, компанія Xiaomi концентрувалася на швидкості і  чутливості інтерфейсу оболонки. В ті часи Android не відрізнявся особливою плавністю, так що це цілком логічно.

Однак зараз проблем з плавністю і швидкістю роботи часто немає навіть на недорогих смартфонах. І Xiaomi, ймовірно, виходячи саме з цього, вирішила змістити акценти, зробивши анімації в MIUI 11 повільнішими, але при цьому більш детальнішими.

MIUI 11

Насправді анімації створюють вагомий внесок в призначені для користувача відчуття від роботи, тому правильні анімації можуть зробити оболонку більш приємною для власників смартфонів Xiaomi.

Подробиць поки особливо немає, та й описувати словами плавність анімацій все одно марно. У будь-якому випадку, MIUI 11 дебютує вже 24 вересня, так що незабаром ми самі все побачимо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11: революційний екран та камера

В минуле

Apple Watch Series 5 перевірили на автономність

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.