Новини

MIUI 11 буде працювати повільніше попередниці

З наявних витоків, чуток і офіційних заяв ми знаємо, що оболонка MIUI 11 буде достатньо сильно відрізнятися від поточної версії. Нам обіцяють оновлений дизайн і інтерфейс, нові функції та інше. Тепер же стало відомо про ще одну важливу відмінність.

Починаючи з MIUI 6, компанія Xiaomi концентрувалася на швидкості і  чутливості інтерфейсу оболонки. В ті часи Android не відрізнявся особливою плавністю, так що це цілком логічно.

Однак зараз проблем з плавністю і швидкістю роботи часто немає навіть на недорогих смартфонах. І Xiaomi, ймовірно, виходячи саме з цього, вирішила змістити акценти, зробивши анімації в MIUI 11 повільнішими, але при цьому більш детальнішими.

MIUI 11

Насправді анімації створюють вагомий внесок в призначені для користувача відчуття від роботи, тому правильні анімації можуть зробити оболонку більш приємною для власників смартфонів Xiaomi.

Подробиць поки особливо немає, та й описувати словами плавність анімацій все одно марно. У будь-якому випадку, MIUI 11 дебютує вже 24 вересня, так що незабаром ми самі все побачимо.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button