Новини

Sony випустила 783-дюймовий телевізор за 145 млн гривень

Вчора сталося щось просто неймовірне, тому що японська корпорація Sony запустила в продаж новий телевізор, який є абсолютно унікальним. У новинки за сукупністю немає аналогів, а коштує вона цілих 145 мільйонів гривень, якщо переводити з доларів по актуальному курсу. Це унікальний за своєю суттю електронний пристрій, вартість якого більша навіть за ціну найдорожчого в світі автомобіля. У зв’язку з цим, звичайно, купити його собі пересічний покупець не може, причому навіть багаті забезпечені люди навряд чи зважаться на те, щоб зробити таку дорогу покупку. Новинка отримала назву Crystal LED.

Це, по суті, не зовсім телевізор, а ціла настінна панель, здатна відображати інформацію. Ще б пак, адже якби такий ТВ був повноцінним телевізором, важив би він явно під одну тонну, що унеможливлює його установку в будь-яких приміщеннях. Відеостіна Crystal LED є, як запевняє виробник, телевізорами нового покоління. Новинка володіє 783-дюймовим дисплеєм, розширення якого складає 16K. Нічого подібного в світі ще ніхто не створював, а щоб представити своє нове творіння компанії довелося проводити в Японії спеціальну презентацію, де новинка зайняла відразу два поверхи. Вперше її показали публіці ще в квітні цього року, але цінник став відомий лише зараз.

Crystal LED

Оформити замовлення на телевізор Sony Crystal LED вже можна на офіційному сайті виробника, тому що продажі стартували з вчорашнього дня. Щоб телевізор міг показувати максимально якісну картинку використовується не IPS або OLED матриця, а micro-LED. Сам ТВ складається з декількох сотень екранів, кожен з яких має розміри 16 на 18 дюймів, а також розширення 360 на 360 пікселів. На кожен піксель доводиться по три абсолютно мініатюрних світлодіода, в результаті чого картинка виявляється максимально деталізованою, а передача кольору приємно радує око. Розміри всієї такої Телестіни становлять 19,2 на 5,4 метра, тому в квартиру простої людини така навряд чи поміститься.

Crystal LED

Їй місце в торгових центрах та інших закладах, де є можливість її установки, однак вкрай високий цінник робить подібну покупку далеко не самою раціональною. Новинка доступна в декількох версіях, які передбачають різні розміри. Найдорожча з таких коштує $ 5,8 млн доларів, тобто її покупка обійдеться в 145 мільйонів гривень. За таку суму грошей покупець отримує величезний телевізор, оснащений за останнім словом техніки, здатний похвалитися продуктивним технічним оснащенням для обробки інформації і розширенням 16K. Поки що невідомо, чи збирається хтось придбати собі такий електронний пристрій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button