Новини

Redmi Note 8 Pro вже з’явився в українських магазинах

Компанія Xiaomi скоро почне продавати смартфон Redmi Note 8 Pro за межами Китаю. Про це свідчать «докази», знайдені в мережі добре себе зарекомендувавшого мережевого інформатора Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore).

Як виявило джерело, смартфон Redmi Note 8 Pro вже представлений в каталозі українського ритейлера «Алло». Ціни поки не вказані, але відзначено, що смартфон скоро з’явиться у продажу. Redmi Note 8 Pro пропонується в чорному, білому і зеленому корпусах в варіантах з 6 ГБ оперативної і 64 ГБ флеш-пам’яті, а також 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті. 

Redmi Note 8 Pro Україна

Також Судханшу Амбхоре зазначив, що смартфон скоро з’явиться у продажу в Європі, він підтримує NFC, а в комплекті йде зарядний пристрій потужністю 18 Вт. Це невеличкий «стусан» в сторону Apple, яка залишила смартфон iPhone 11 з комплектним зарядним пристроєм на 5 Вт , а 18-ватний поклала тільки в коробки з iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. 

Xiaomi представила смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro в серпні, продажі в Китаї почалися 3 вересня . Виробник вже підтвердив, що обидва смартфона з’являться за межами Китаю до кінця поточного місяця.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button