Новини

Sony Xperia 2 має бути дуже компактним смартфоном

Компанія Sony візьме участь в щорічній виставці IFA 2019, яка пройде на цьому тижні в Берліні. Очікується, що в рамках заходу будуть представлені нові продукти, в тому числі смартфон Xperia 2.

Сьогодні в акаунті Sony в Instagram з’явився тизер, покликаний підігріти інтерес до нового смартфону компанії. На жаль, тизер не розкриває будь-яких подробиць про смартфон, крім натяку на те, що він «поміщається на долоні».

Найімовірніше, на виставці Sony представить смартфон Xperia 2, який буде більш компактним в порівнянні з попередником. Передбачається, що розробники оснастять пристрій 6,1-дюймовим дисплеєм, тоді як в моделі Xperia 1 використовувався дисплей з діагоналлю 6,5 дюйма. Незважаючи на це, 6,1-дюймовий смартфон все одно важко назвати таким, що вміщається на долоні.

https://www.instagram.com/p/B16EUrilnB4/

Раніше в мережі Інтернет з’являлися повідомлення про те, що смартфон Xperia 2 буде поставлятися з потрійною основною камерою і сканером відбитків пальців, інтегрованим в бічну поверхню корпусу. Як і в попередній моделі, пристрій отримає дисплей зі співвідношенням сторін 21: 9. Що стосується апаратної складової, то в новому Xperia 2 очікується поява чіпа Qualcomm Snapdragon 855 Plus.

Точні технічні характеристики нового смартфона Sony будуть оголошені на офіційній презентації, яка повинна відбутися в найближчі дні. Найімовірніше, в рамках анонса буде оголошена вартість апарату, а також терміни його появи в роздрібному продажі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button