Новини

Samsung випустить дешевшу версію гнучкого смартфону

Samsung представила гнучкий Galaxy Fold на заході Unpacked ще в лютому і заявила, що він надійде в продаж у квітні. Цього не сталося, тому що перші рецензенти почали повідомляти про проблеми з надійністю екрану і корпусу. В результаті корейська компанія відклала запуск пристрою, вирішивши його додатково протестувати і переробити. Через кілька місяців, у липні, Samsung розповіла про внесені в пристрій виправлення і повідомила про готовність випустити апарат у вересні.

Навіть незважаючи на те, що кнопка замовлення Galaxy Fold знову з’явилася на сайті Samsung.com в ці вихідні, поки ще немає можливості його оформити. Замість цього бажаючі можуть підписатися на розсилку додаткової інформації, – імовірно мова йде про нову дату старту продажів, ймовірно до кінця місяця.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Для тих, хто забув, Galaxy Fold – перший смартфон Samsung з гнучким екраном. Зовні він наділений другим невеликим 4,6-дюймовим дисплеєм, але при відкритті стає доступний величезний 7,3-дюймовий екран з роздільною многозадачністю на три додатки і підтримкою перетягування в стилі ПК. Апаратна платформа близька до Note 10+: процесор Snapdragon 855, 12 Гбайт оперативної пам’яті і 512-Гбайт накопичувач.

Чи збирається хто-небудь справді віддати $ 1980 за задоволення користуватися телефоном, у якого були спочатку виявлені серйозні проблеми – це окрема історія. Однак Samsung настільки впевнена, що за гнучкими телефонами майбутнє, що вже працює над новою моделлю. Згідно з даними ресурсу Bloomberg, в 2020 році може з’явитися більш компактна версія Galaxy Fold з 6,7-дюймовим дисплеєм, яка функціонує як розкладачка і може складатися в квадрат. Цей формат здається набагато більш життєздатним: співвідношення екрану в розкладеному вигляді буде ближче до сучасних смартфонів, а можливість скласти, щоб покласти смартфон в кишеню не буде зайвою. Крім того, Android і додатки, ймовірно, зможуть працювати в звичайному режимі, не вимагаючи особливих оптимізацій під незвичайний екран.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

У публікації також йдеться про те, що Samsung має намір зробити другий складний пристрій більш доступним і більш тонким в порівнянні з Galaxy Fold. Товщина Galaxy Fold становить 17 мм, а вартість дорівнює двом Galaxy Note 10, тому новій моделі є до чого прагнути. Навіть якщо Samsung вдасться урізати на 20% і товщину, і ціну, нова версія Galaxy Fold залишиться досить товстим і дорогим апаратом. До речі, надавно ресурс LetsGoDigital опублікував якісні рендери проектованого пристрою на основі патентної документації.

У будь-якому випадку, Samsung, очевидно, не відмовляється від концепції гнучкої електроніки навіть після невдалого запуску Galaxy Fold.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button