Новини

Samsung таємно працює над унікальним смартфоном

У найближчі тижні стартує продаж першого складного смартфона Samsung – моделі Galaxy Fold. Сьогодні видання Bloomberg повідомило, що компанія вже приступила до розробки нового гнучкого пристрою з унікальним форм-фактором.

За даними  Bloomberg , Samsung розробляє 6,7-дюймовий смартфон, який можна скласти в компактний квадрат. Мета інженерів компанії – розробка більш доступного і тонкого смартфона в порівнянні з Galaxy Fold.

«Я дуже заінтригований і з нетерпінням хочу дізнатися, чи представить Samsung розкладачку, яка відповідає нинішнім запитам покупців і здатна складатися навпіл, скажімо, як культова Motorola Razr. Упевнений, це те, чого чекає весь світ », – Бен Вуд, аналітик CCS Insight.

Близькі до компанії джерела відзначають, що прогрес розробки буде прямо залежати від того, як в експлуатації себе покаже первісток Samsung з гнучким дисплеєм. Виробник смартфонів тісно співпрацює з американським дизайнером Томом Брауном, завдання якого полягає в розробці гаджета «для широкого кола користувачів». По суті, Samsung планує представити «розкладачку», але з урахуванням можливостей сучасних технологій.

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Для нового покоління смартфонів з гнучким дисплеєм Samsung працює над спеціальним покриттям UTG, товщина якого становить всього 3% від традиційно скла для захисту дисплеїв.

Ще одне джерело запевнило, що всередині нового складного смартфона буде камера для Селфі, вбудована в дисплей, – подібно до того, як це реалізовано в Galaxy Note10. Зовні дизайнери розмістять відразу дві камери, які будуть повертатися при розкритті смартфона.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button