Новини

Redmi TV вразив покупців ціною та можливостями: попит дуже великий

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo повідомив, що перший телевізор Redmi TV повинен збільшити вдвічі обсяг внутрішнього ринку 70-дюймових телевізорів.

Він повідомив, що в даний час щомісячні продажі на китайському ринку телевізорів становлять близько 3,3 млн. Одиниць. Ринкова частка телевізорів з великими екранами близько 3%. При цьому тільки на 70-дюймові панелі припадає близько 1% ринку, тобто близько 33 000 телевізорів. Так що, за словами Лу Вейбінга, щомісячні китайські продажу 70-дюймового Redmi TV повинні становити не менше 30 000 телевізорів.

Redmi TV
Redmi TV

Віце-президент Xiaomi додав, що судячи з обсягу попередніх замовлень попит на 70-дюймовий Redmi TV буде дуже великим, тому в даний момент компанія займається нарощуванням виробничих потужностей.

Redmi TV оснащений оснащений чотирьохядерним 64-розрядним процесором Amlogic з тактовою частотою до 1,5 ГГц і графічним процесором Mali-450 MP3 з тактовою частотою до 750 МГц. Пристрій поставляється з 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Ціна новинки складе 530 доларів, продажі почнуться через тиждень.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button