Новини

Xiaomi підготувала вбивцю Apple AirPods 2

На початку року Xiaomi анонсувала TWS-навушники Mi AirDots Pro – доступного конкурента Apple AirPods. При ціні в $ 60 вони швидко стали популярними у користувачів, і компанія, за даними китайських джерел, вже готує до релізу друге покоління успішної моделі.

Один із співробітників Xiaomi опублікував в соціальній мережі Weibo фотографію, на якій фігурує коробка від Mi AirDots 2 Pro. Як і попередня версія, новинка отримає білий колір корпусу і компактний кейс з функцією зарядки.

Судячи зі знімку, навушники стануть компактніше порівняно з першою ревізією і зазнають деяких змін в дизайні. Не виключено, що компанія відмовиться від приставки Dots в назві моделі – нові навушники можуть дебютувати як Mi Air2.

Mi Pods2
Mi Pods2

Аксесуар імовірно отримає вбудований модуль Bluetooth 5.0, захист від води за стандартом IPX4 і збільшений в порівнянні з попередником час автономної роботи. Очікувана ціна гаджета на старті продажів – близько $ 70. Детальні специфікації і точна дата анонса другого покоління AirDots не оголошені.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button