Новини

Redmi Note 8 Pro здивував покупців після заяв виробника

Під час презентації Redmi Note 8 Pro багатьох потенційних покупців здивувала заява виробника про підтримку смартфоном технологій швидкої зарядки Quick Charge 3.0 і Quick Charge 4.0+, адже в ньому стоїть процесор MediaTek. Офіційне розбирання новинки частково пояснила це, але у користувачів все ж залишилися питання.  

Новий Redmi Note 8 Pro побудований на базі процесора MediaTek Helio G90T. Цей чіп підтримує фірмову технологію швидкої зарядки Pump Express компанії MediaTek. Крім того, стандарт Pump Express 4.0 сумісний з USB Power Delivery 3.0. Однак виробник смартфона заявив також про підтримку технології Quick Charge, яка є розробкою компанії Qualcomm і зазвичай доступною в пристроях з чіпсетами Snapdragon.

Розбирання Redmi Note 8 Pro, опубліковане виробником, показало, що в смартфоні є чіп Qualcomm SMB1351. Його наявність пояснює підтримку стандарту швидкої зарядки Quick Charge 3.0. Однак для технології Quick Charge 4.0+ потрібна наявність чіпа Qualcomm SMB1380 або SMB1381, які на представлених фотографіях компонентів пристрою не виявлено. 

Таким чином, підтримка Quick Charge 4.0+ в Redmi Note 8 Pro поки знаходиться під питанням. Не виключено, що виробник не показав потрібний чіп на фотографіях.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button