Новини

Redmi Note 8 Pro зробив минулорічні флагмани неактуальними

Коли представники Redmi опублікували дані продуктивності Redmi Note 8 Pro в AnTuTu, багато користувачів почали сумніватися в їх справжності: аж надто хорошим здавався результат близько 300 000 балів для моделі ціною близько $ 200. Сьогодні Redmi Note 8 Pro вийшов офіційно , і в Мережі з’явилися результати незалежного тестування смартфона в AnTuTu. Що вони демонструють?

Redmi Note 8 Pro AnTuTu
Redmi Note 8 Pro AnTuTu

Як виявилося, результат практично повністю повторив офіційний: смартфон набрав в AnTuTu 283 000 балів. Таким чином, можна говорити, що це значення – не просто одиничний «рекламний» результат, а цілком реальний. Досить зіставити його з результатами інших смартфонів, і стає зрозуміло, що Redmi Note 8 Pro ціною $ 200 не поступається по продуктивності повноцінним торішнім флагманам, а враховуючи його ціну, робить їх фактично неактуальними. Наприклад, у Samsung Galaxy Note9 на Snapdragon 845 приблизно 283 500 балів, а у Huawei Mate 20 на Kirin 980 – близько 286 500 балів.

Загалом, в MediaTek не лукавить, називаючи платформу Helio G90T, на базі якої і побудований Redmi Note 8 Pro, ігровою. На тлі таких результатів і інші виробники можуть переключитися на цю однокристальну платформу, адже вона дозволяє створювати недорогі, і при цьому досить потужні смартфони.  


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button