Бізнес та акції

У «Монобанку» на клієнта оформили кредит по недіючому паспорту

Користувач українського банку «Монобанк» поскаржився на фінустанову, яка «загнала» його в кредит без відома. Шахраї, які оформляли позику, надали недійсний паспорт, при цьому у них вийшло отримати гроші.


Подробиці ситуації

Про свою проблему дівчина написала на сайті Мінфіну, оформивши негативний відгук про роботу фінустанови. Ситуація наступна – ще в 2017 році жінка втратила паспорт, про що відразу ж повідомила в паспортний стіл, де їй видали інший документ. Пізніше в цьому ж році дівчина знову змінила документ, на цей раз після одруження, при цьому також змінилося і прізвище.

Всі ці події загубилися в пам’яті жінки до 2021 року, коли з нею зв’язалися представники служби безпеки «Монобанку» і запитали, чому вона вже майже три роки не платить кредит. Після переговорів з оператором, жінка з’ясувала, що на її ім’я в 2019 році був узятий кредит на велику суму, при цьому людина надала її паспорт в якості документа ідентифікації особистості. Запитавши детальну інформацію, дівчина отримала наступне:

  • ксерокопію паспорта;
  • розпис;
  • фотографію особи.

Все це людина, яка брала кредит, надала банку. Вивчивши «докази», жінка зрозуміла, що шахрайка використовувала загублений їй у 2017 році паспорт, причому сама злодійка була навіть не схожа на фото з документа. Всі ці доводи вона надала співробітнику служби безпеки, після чого той повідомив, що з нею скоро зв’яжуться для уточнення деталей. Представники банку виконали свою обіцянку, проте для продовження «бесіди» використовували повістку до суду. Виявилося, що фінустанова не хоче йти на мирову і буде домагатися виплати грошей через судові органи, незважаючи на очевидні докази невинності жертви.

Back to top button