Новини

iPhone дорожчають, тому що їх не хочуть купувати

Американці стали набагато рідше міняти смартфони на нові, вважаючи за краще користуватися своїми мобільними пристроями практично до 3 років, – йдеться в звіті аналітичної компанії Strategy Analytics.


Середній термін використання смартфонів

Раніше середній термін використання смартфонів Apple становив 18 місяців, а Samsung – 16,5 місяців, тоді як зараз цей показник виріс до 33 місяців. Аналітики Strategy Analytics пов’язують ситуацію, що склалася з низькою зацікавленістю користувачів до невеликих нововведень, таким як сучасне розміщення фронтальної камери, нові методи розблокування і так далі.

Підвищення вартості

Крім цього, цінники на флагманські пристрої передових виробників вже подолали позначку в $ 1000, що також вкрай негативно позначається на продажах. Згідно з опитуваннями, всього 7% користувачів готові до покупки смартфона дорожче $ 1000. заради інноваційних функцій і підтримки мобільних 5G-мереж.

Пріоритети при виборі смартфонів

Молоді люди і жінки при покупці нового смартфона приділяють найбільшу увагу до якості камери. У той час як інші споживачі не акцентують увагу на певних характеристиках пристроїв, тому на перше місце виходить доступність гаджета.

Ситуація з Apple

Якщо говорити про Apple, то смартфон iPhone XR з цінником до $ 1000. виявився одним з найуспішніших пристроїв Apple, тоді як більш дорогі флагмани iPhone XS і XS Max продемонстрували значно більш низькі продажі. У той же час, в 2019 році Apple не має наміру знижувати вартість своїх нових пристроїв, що може ще більше погіршити ситуацію з низькими продажами.

Back to top button