Новини

Lenovo A6 Note: з`явились зображення середнячка

У Всесвітній мережі опубліковані рендери нового смартфона Lenovo A6 Note. Мобільний пристрій отримав подвійну основну камеру, встановлений процесор Helio P22.

Зображення гаджета, що відноситься до бюджетної лінійки, розмістив в інтернеті Чанг Ченг, глава китайської компанії. На них видно, що фронтальна панель має екран з каплевидним вирізом, при цьому рамки з боків, зверху і знизу дуже тонкі. Модуль основної камери отримав вертикальне розташування, там же встановлено світлодіодний спалах. Нижче розташований Дактилоскоп і логотип виробника.

Lenovo A6 Note

Клавіші, що забезпечують регулювання звуку і підтримують режим включення / виключення живлення, розташовані вгорі, на правій бічній грані. Зліва розміщений бокс для двох SIM-карт, внизу є решітки для стерео-динаміків і мікрофон. Між ними передбачили вхід USB Type-C, у верхній частині корпусу традиційно розмістили 3,5-мм аудіо-роз’єм.

Lenovo A6 Note

Покупцям запропонують два кольори корпусу: синій і чорний, причому в другому випадку додатково завдадуть золотисту окантовку. Девайс отримає 3 ГБ оперативної пам’яті, смартфон буде функціонувати на основі операційної системи Android 9 Pie.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button