Новини

Xiaomi Mi9t: покупці зіткнулись з проблемами в роботі смартфону

Смартфон Xiaomi Mi9t ще в період перших витоків прозвали «вбивцею флагманів». Пристрій одержав демократичний цінник, за який покупцеві пропонували відмінні характеристики, включаючи «безмежний» дисплей і фронтальну камеру на висувному модулі. Проте, якість смартфона не завжди відповідає цьому титулу – екран Xiaomi Mi9t розчарував значну частину покупців девайсу.

Власник смартфона розповів про свою проблему на платформі Reddit. Так, чоловік купив смартфон у офіційного дилера, з останньою версією прошивки (MIUI 10.3.11.0). Спочатку пристрій викликав позитивні емоції, але коли власник знизив яскравість екрану до 50%, разом з нею пропала контрастність і чіткість. Користувач підкреслює, що в такому режимі неможливо було розглянути текстові поля або контури клавіш на віртуальній клавіатурі. При цьому підвищення яскравості вирішувало проблему.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi9t”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xiaomi-Mi9t.jpg[/image]

Власник смартфона припустив, що винна бракована матриця, але на скріншотах, які були відкриті на інших пристроях, зображення було якісним. Інакше кажучи, проблему викликали програмні прорахунки в конкретному екземплярі смартфона. Згодом з’явились і інші повідомлення про таку помилку. 

Представники сервісного центру Xiaomi поки не прокоментували ситуацію, але фахівці вважають, що автор поста на Reddit зіткнувся з браком. Мабуть, частина пристроїв отримало прошивку з помилкою в контролері дисплея. Теоретично, це можна вирішити заміною ПЗ, але сам факт наявності такого прорахунку на смартфоні за 10 000 гривень викликає питання до китайського бренду.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button