Новини

Xiaomi Mi9t: покупці зіткнулись з проблемами в роботі смартфону

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Смартфон Xiaomi Mi9t ще в період перших витоків прозвали «вбивцею флагманів». Пристрій одержав демократичний цінник, за який покупцеві пропонували відмінні характеристики, включаючи «безмежний» дисплей і фронтальну камеру на висувному модулі. Проте, якість смартфона не завжди відповідає цьому титулу – екран Xiaomi Mi9t розчарував значну частину покупців девайсу.


Власник смартфона розповів про свою проблему на платформі Reddit. Так, чоловік купив смартфон у офіційного дилера, з останньою версією прошивки (MIUI 10.3.11.0). Спочатку пристрій викликав позитивні емоції, але коли власник знизив яскравість екрану до 50%, разом з нею пропала контрастність і чіткість. Користувач підкреслює, що в такому режимі неможливо було розглянути текстові поля або контури клавіш на віртуальній клавіатурі. При цьому підвищення яскравості вирішувало проблему.

post image
Xiaomi Mi9t

Власник смартфона припустив, що винна бракована матриця, але на скріншотах, які були відкриті на інших пристроях, зображення було якісним. Інакше кажучи, проблему викликали програмні прорахунки в конкретному екземплярі смартфона. Згодом з’явились і інші повідомлення про таку помилку. 

Представники сервісного центру Xiaomi поки не прокоментували ситуацію, але фахівці вважають, що автор поста на Reddit зіткнувся з браком. Мабуть, частина пристроїв отримало прошивку з помилкою в контролері дисплея. Теоретично, це можна вирішити заміною ПЗ, але сам факт наявності такого прорахунку на смартфоні за 10 000 гривень викликає питання до китайського бренду.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi позбудеться від провальної MIUI 10

В минуле

Redmi 8: “ідеальний” бюджетний смартфон на реальних світлинах

В майбутнє

Також буде цікаво