Ощадбанк вирішив зробити доступнішим для українців власне житло

Зараз на головній

Наприкінці березня прес-служба Ощадбанку повідомила, що відсотки за іпотечними програмами буде зменшено. Востаннє такі зміни відбувалися в минулому році, а якщо говорити більш точно, то в жовтні. Окрім цих змін, ще було змінено і максимальний розмір кредитування, відбулося зростання, а проценті комісії, в свою чергу, зменшився.


На даний момент є можливість скористатися програмою «Звісно, зручно», і процентна ставка, в такому випадку, буде меншою, тепер вона становить 12,5% якщо вносити аванс в розмірі 50%. Але якщо людина користується послугами Ощадбанку, то ставка буде дорівнювати 12%. Якщо ж аванс буде вноситись в розмірі 30%, то ставка буде 12,99%. Також було збільшено і термін, на який буде видаватися кредит, зараз максимальний термін складає 30 років.

Також є ще декілька доступних програм. Серед них є і «Звісно,15». Згідно цієї програми кредитування, найнижча відсоткова ставка дорівнює 8%, і доступна буде на весь рік, раніше було лише на 6 місяців. Також було встановлено ставку на цілий рік, і дорівнює вона 13%. Значно зменшилася і комісія за надання послуги, раніше було 2,2%, а зараз лише 0,99%.

Наступною програмою в списку стоїть «Звісно, житло». Згідно цієї програми, ставка дорівнює лише 11,49%, вона являється незмінною впродовж всього терміну кредитування. Комісія за надання кредиту, в даному випадку, не сплачується.

На початку року Ощадбанк розпочав відкриття нової мережі іпотечних кредитів. Станом на сьогоднішній день, відкрито іпотечні центри в 23 містах України, таких центрів всього 28. В таких установах відбувається повне укладення угод на рахунок продажу та купівлі нерухомості. Також до переваг цієї фінансової установи відноситься і той факт, що в країні нараховується близько 1800 відділень, це найбільша мережа в Україні. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей