Статті

Тріснув екран Самсунг. Як заощадити на заміні екрану?

Дисплей – найуразливіша до механічних ушкоджень частина мобільних пристроїв і, із зрозумілих причин, розбитий екран не є гарантійним випадком для ремонту. Заміна екрану в смартфоні або планшеті – досить дорогий ремонт, за рахунок ціни оригінальних запчастин.


Практично в усіх сучасних смартфонах сенсорний екран і дисплей при виробництві склеєні за безповітряною технологією і встановлюються в телефон модульний у зборі. Дисплей така частина телефону, яка при будь-якому необережному зверненні б’ється на раз два три. Не даремно основна кількість ремонтів в сервісах доводиться саме на заміну дисплея.

Усі дорогі моделі  Samsung A40 A41 A50 A51 S20 S21  відрізняються яскравими  екранами, що легко б’ються. На «щастя» у більшості випадків матриця екрану залишається цілою, а тріскається тільки верхнє скло дисплея.

Якщо скло тріснуло? Що робити?

В цьому випадку серед користувачів телефонів самсунг немає єдиної думки.

Деякі користувачі досить часто просто вирішують залишити все як є і звикають до використання пристрою з репнутим екраном. Це досить незручно, але дешево. Але при цьому видимість зображень на екрані погіршується, може порушиться чутливість сенсора або з’явитися артефакти, що утрудняють роботу.

Якщо ви використовуєте телефон з тріщинами є ризик що в телефон проникне вода і він накриється вже повністю. Після води виникне необхідність міняти не лише стекло, але і проводити електронний ремонт пошкоджених вологою компонентів.

Тобто у Вас як у власника репнутого екрану є три варіанти вирішення цієї проблеми.

  1. Не робимо нічого.
  2. Міняємо оригінальний екран з рамкою.
  3. Міняємо скло в смартфоні окремо.

Нічого не робимо. Скло репнуло.

Перевага – все дуже дешево.

 Недоліки

  • незручно користуватися телефоном з розбитим екраном.
  • поганий зовнішній вигляд
  • є ризик “замочити” телефон у буквальному і переносному сенсі.

Заміна оригінального екрану Самсунг. Скло тріснуло.

Перевага – Ви отримуєте практично новий телефон. З новим екраном, склом, новою рамкою дисплея, що не дряпається. В телефонах преміум классу таких як Samsung S8 S9 S10 S20 S21 – екрани міняються разом з частиною корпусу.

Недоліки – Вартість. Як правило, такий ремонт обходиться в половину вартості нового мобільного телефону. Наприклад, заміна оригінального екрану в телефоні Samsung A51 обійдеться близько 3500 грн. Для дешевших моделей (Samsung A10 A11 A20 A31) від 1500 до 2500 грн

Заміна скла окремо. Скло репнуло.

Перевага – Ви отримуєте відносно недорогий ремонт телефону. У телефон через тріщини не потрапляє волога. При цьому дисплей і сенсор в телефоні залишаються оригінальними.

Ціна заміни скла Самсунг телефону коливається від 800 до 1100 грн для різних моделей з пласкими екранами. Та від 1700 до 2500 грн з закругленними екранами.

Недоліки – Стекло при установці не оригінал. (Оригінальних стекол не буває в природі. Samsung поставляє в оригіналі тільки дисплейні модулі). У місці ушкодження скла на екрані можуть залишитися дрібні смітинки або вм’ятини.

Висновок

Звичайно, по протоколу ремонту СЕРВІСІВ САМСУНГ окремо скло не міняється, а треба міняти цілком дисплейний модуль: з рамкою екрану, дисплеєм, сенсором, і склом.  В цьому випадку ви отримуєте практично новий телефон, як із заводу за половину його реальної вартості.

Якщо у вас телефон новий йому рік або два не варто економити. Насолоджуйтеся життям з практично новим телефоном.

Якщо телефону більше року можна спробувати заощадити на вартості ремонту та поміняти тільки скло.

https://www.masterfon.kiev.ua/otdelnaya-zamena-stekol-v-displejnykh-modulyakh-samsung.html

В усіх випадках вам допоможуть в сервісному центрі МастерФон

  • м. Дарниця вул Попудренко 7а тел. (063) 024-91-94
  • м. Позняки вул. Мішуги 9а тел. Тел.(044) 332-05-02
  • м. Політехнічний Інститут пр. Перемоги 33/1 тел. (067) 1033402

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button