Бізнес та акції

Нова пошта змінила склад своєї Наглядової ради

12 квітня Нова пошта ввела нового члена до складу Наглядової ради – Анну Власову, директорку Школи HRM.

«Мій прихід у Наглядову раду Нової пошти не випадковий. Наразі одним з головних пріоритетів компанії є люди. Впевнена, що мій багаторічний досвід в менеджменті та сфері HRМ допоможе сформувати в Новій пошті сильну сучасну команду справжніх професіоналів, зокрема в управлінні персоналом. Акцент ми будемо робити на залученні та розвитку талантів», – говорить Анна Власова.

Анна Власова є співзасновницею та керівником Школи HRM – професійної школи менеджменту.

Має ступінь кандидата економічних наук, магістра бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс (Марсель, Франція), є доцентом кафедри менеджменту в KSE – Київській школі економіки. Анна брала участь у спільних дослідженнях по менеджменту з Лондонською школою бізнесу, навчальних проектах WB, ЕBRD, USAID, CIDA, DANIDA, GIZ, WHO, ICITAP.

Анна Власова є розробником авторських програм «HRM», «Art of Management», «People Management», «HRD» – спільний проект Школи HRM і Університету Св.Томаса – Міннесота, США.

Для довідки: До складу Наглядової ради Нової пошти наразі входять 6 членів. Окрім новообраної Анни Власової це Вячеслав Климов, Володимир Поперешнюк, Інна Поперешнюк, Володимир Савчук та Олександр Ольшанський.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button