ПриватБанк, Ощад та інші зробили важливу заяву: “Розмір комісій …”

Зараз на головній

Представники трьох великих українських банків «ПриватБанк», «Ощадбанк» і «Райффайзен Банк Аваль» подали свою вимогу до уряду не вводити державне регулювання ціноутворення комісій. В обмін вони готові йти на поступки в інших питаннях, пов’язаних з новим законопроектом.


Причиною таких радикальних заходів став спірний законопроект, який вводить державні стандарти в питанні зняття комісій за банківські послуги. По суті, держава вимагає від фінансових установ знизити оплату за послуги банківських організацій до європейського рівня. Заяви від банкірів про те, що вітчизняна промисловість не готова до такого серйозного кроку, до уваги не беруться. Згідно з поданим на розгляд законопроекту, розмір інтерчейнджу (міжбанківські комісії) і еквайрингу раз і назавжди встановлюється на певний рівень без можливості зміни.

Керівництво «ПриватБанк», «Ощадбанк» і «Райффайзен Банк Аваль» не згодне зі стандартами, які вводяться, і роблять зустрічну пропозицію. Банки будуть поступово знижувати розміри комісій шляхом оптимізації роботи свого обладнання, знижуючи з 01.07.2021 вартість обслуговування з 1.20% до 0.90% до 01.07.2023. Крім цієї фінустанови будуть оптимізувати роботу своїх POS-терміналів, щоб зменшити «побори» і в цьому напрямку. Однак є і вимоги – керівництво банків просить уряд не вводити чітко встановлені розміри комісій, які б регулювалися на державному рівні. Також фінустанови чекають від уряду допомоги в питаннях регулювання безготівкових платежів, а також заохочення їх розвитку, зокрема, встановлення рамок в операціях, що проводяться між громадянами України та представниками державних компаній.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей