Шахраї навчилися використовувати Telegram для фішингу

Зараз на головній

Кіберзлочинці все частіше використовують для вивантаження вкрадені під час фішингових атак дані користувачів через такі сервіси, як Google-форми і месенджер Telegram. Альтернативні способи доставки вкраденої інформації дозволяють забезпечити збереження даних і оперативність їх використання, зазначає компанія Group-IB.


“Telegram-боти також використовуються кіберзлочинцями в готових платформах для автоматизації фішингу, доступних в даркнеті: в них на основі ботів реалізована адміністративна частина, за допомогою якої контролюється весь процес фішингової атаки і ведеться облік викрадених грошей”, – йдеться в повідомленні.

Фахівці відзначають, що платформи поширюються по формату cybercrime-as-a-service, за рахунок чого зростає кількість атакуючих угруповань і масштаб злочинного бізнесу.

Group-IB зазначає, що головною метою фішингових атак є онлайн-сервіси (30,7%). Облікові дані користувачів дозволяють злочинцям отримати доступ до банківських карт клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей