Hardnews

Xiaomi випустила електронну книгу з 5-дюймовим екраном

Xiaomi презентувала мініатюрний гаджет – 5,2-дюймову електронну книгу InkPalm 5. Її можна придбати на краудфандінговой платформі Youpin.

Як уточнює Gizmochina, вартість пристрою – 599 юанів (близько 91 долар).

Екран електронної книги має розширення 1280х720 пікселів з щільністю 284 пікселів на дюйм. Пристрій важить всього 115 грам і має товщину 6,9 міліметра. Завдяки цьому гаджет легко поміщається в кишеню.

У InkPalm 5 використано скло зі збільшеною здатністю пропускання, що дозволило поліпшити чутливість при торканні екрану. Логотип, розташований в нижній частині екрана, має функціонал – це сенсор, який підтримує призначені для користувача операції.

Також електронна книга має цілодобове регулювання світла для читання (можна вибрати один з двох кольорів). Ця функція, як правило, є на флагманських пристроях.

Начинка гаджета – чотирьохядерний процесор, 1 гігабайт оперативної і 32 гігабайти вбудованої пам’яті. Батарея пристрою має ємність 1400 мАг – її має вистачити надовго, так як енергії InkPalm 5 споживає небагато.

Працює новинка на ОС Android 8.1. Користувачі отримають доступ до п’яти великих книжкових бібліотек, включаючи Jingdong, WeChat і Kindle. Також пристрій підтримує установку сторонніх додатків і може імпортувати електронні книги.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button