Hardnews

Названий термін окупності відеокарти при майнінгу

Класична ферма для видобутку криптовалюти може окупитися приблизно за сім місяців. Про це повідомляє видання Overclockers.


Автори посилаються на сайт f2poll, який наводить дані окупності графічних процесорів з урахуванням вартості електрики і курсу конкретної криптовалюти. Журналісти помітили, що курс популярної в сфері майнінгу валюти – Etherium (ETH) – за тиждень різко обвалився. Зниження курсу відбилося на реальних доходах майнерів. Наприклад, якщо побудована на Nvidia RTX 3060 Ti ферма ще 14 березня приносила майже 54 долара за добу, то 21 березня дохід з обладнання склав близько 42 доларів.

З урахуванням актуального курсу термін окупності відеокарт збільшується. Наприклад, набір з восьми названих журналістами відеокарт Nvidia при прибутковості в 42 долара окупиться приблизно через сім місяців. При цьому раніше ферма окупалася за чотири-п’ять місяців, максимум – за півроку.

Фахівці пов’язують зниження доходів в тому числі з великою кількістю гравців на ринку.

«Перші, хто прийшов сюди, отримали максимальний прибуток, велика ж частина буде тільки заповнювати собою порожнечу», – заявили автори, порівнявши біткоіни і інші криптовалюта з фінансовими пірамідами.

Згідно з індексом f2poll, найвищий дохід – 247 доларів на добу – приносить ферма Linzhi Phoenix. Вартість такого обладнання може досягати 15 тисяч доларів. Колекція з восьми відеокарт Nvidia GeForce RTX 3090 щодоби приносить приблизно 89 доларів.

Також в матеріалі йдеться, що описані терміни виходу на окупність застосовні до повноцінних фермам, зібраним професіоналами. Рядові користувачі, які зацікавилися криптовалютою, отримають перший дохід з обладнання пізніше. Крім того, для максимально швидкого виходу в плюс ферма повинна працювати 24 години на добу, що загрожує зростанням платежів за електрику і ризиком псування техніки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button