Softnews

Складено рейтинг кращих додатків для вивчення англійської мови

Ми зібрали кращі програми для вивчення англійської мови на Андроїд і iOS. Все, що знадобиться для навчання – смартфон і навушники.

ED course

Один з популярних додатків, орієнтованих, в першу чергу, на самостійне вивчення англійської. З його допомогою можна вивчити лексику, граматику, вимову – власне, всі аспекти мови, причому на рівнях від нульового до просунутого, що дозволяє скласти міжнародний іспит і вільно спілкуватися за кордоном. У додатку доступно 14 різних курсів: 4 базових від elementary до upper intermediate, 2 базових спеціально для студентів і школярів (elementary і pre-intermediate), а також 8 спеціалізованих (бізнес-тематика, підготовка до іспитів і так далі).

У кожному з курсів – кілька видів занять. Зрозуміло, є відеоуроки з теорією, словник з 4 різними видами тренувань на запам’ятовування, практичні заняття, які дозволяють закріпити теоретичні знання. Щоб було простіше сприймати мову на слух і освоїти правильну вимову, передбачені розмовні уроки і діалоги з комп’ютером. Крім того, в окремій вкладці можна записатися на участь в розмовному клубі – їх проводять віддалено (в тому числі носії мови), причому є вибір за рівнями складності. Тобто кожен курс несе в собі комплексний підхід, в якому користувач постійно отримує і теоретичні знання, і практичні навички, при цьому для кращого засвоєння частково повторюючи пройдений матеріал.

Перший урок курсу – завжди безкоштовний. Він дозволяє зрозуміти, як саме організований навчальний процес і прийняти рішення про покупку. Купувати можна як курс окремо, так і пакет з 5 курсів, а також всі курси відразу – в останньому випадку ви отримуєте доступ до всього контенту в додатку, в тому числі і до того, що буде доданий надалі.

Preply

Зручний додаток, в якому можна вчити не лише англійську, а й ще більше 45 мов світу, причому займатися в тому числі з носіями. Скажімо, якщо ви збираєтеся переїхати в США, просто вибираєте викладача з цієї країни і займаєтеся саме американською англійською. Крім того, в додатку можна знайти репетитора з різних навчальних дисциплін (математика, фізика, література та інші), навчатися за IT-напрямком, бізнесу, різних видів хобі. Всі викладачі сертифіковані, пройшли конкурсний відбір у фахівців платформи. У будь-якому випадку, якщо щось не сподобається, можна повернути 100% вартості першого уроку.


Зручно влаштований пошук викладачів: можна встановити фільтр по вартості уроку або графіком занять. Якщо вас зацікавив хтось із репетиторів, є можливість відразу ж подивитися його реальний розклад на найближчий час і забронювати вільне вікно. До речі, про вартість: якщо купувати відразу пакет годин, кожен урок обійдеться дешевше.

Duolingo: вивчай мови безкоштовно

Мабуть, найпопулярніший мобільний додаток для вивчення англійської мови. У Duolingo більше 7 млн ​​відгуків на Play Market і високий рейтинг 4,7 / 5 – це дуже хороший результат, який говорить про мільйони задоволених користувачів.

Додаток допоможе вивчити англійську, використовуючи практичні завдання: діалоги з розмовною лексикою, читання, аудіювання та письмо. Матеріал в Duolingo подається в ігровій формі, тому його максимально просто запам’ятати. У міру вашого просування складність вправ і ваш словниковий запас будуть збільшуватися. Досить приділяти додаткові близько 20 хвилин в день, щоб вивчати мову поступово.

Дуолінго навіть використовують в школах і університетах – викладачі радять програму своїм студентам в якості додаткових уроків з англійської. Особливо приємно, що додаток є безкоштовним і доступним користувачам iOS і Android. Також в Duolingo можна вивчати іспанську, німецьку та французьку мови.

Вчити англійську мову з Lingualeo

Lingualeo – ще один популярний і безкоштовний додаток з топу Google Play, який допоможе вивчити англійську мову. Програму вже встановили понад 18 млн користувачів Android.

Тут вас чекають різноманітні завдання, спрямовані на розвиток певних навичок: розширення словникового запасу, тренування правильної вимови, читання, письмо та сприйняття на слух.

Програму можна налаштувати для себе, вказавши свої інтереси, вік і рівень володіння англійською мовою. Завдання в Lingualeo схожі на ігрові – ви можете виконувати їх і спостерігати за своїм прогресом. Додаток доступний для телефонів абсолютно безкоштовно, але для просунутих користувачів передбачена преміальна версія з розширеними функціями.

Вивчити англійську мову з Simpler

Яскравий і наочний додаток Simpler підійде і дорослим, і школярам. У програми дуже красивий інтерфейс – авторські ілюстрації прикрашають уроки і допомагають легше сприймати матеріал. Навчання англійській в додатку відбувається покроково: спочатку вам пропонують вивчити правила граматики, розкладені по поличках, а потім пройти практику в формі діалогу. Це особливо зручно, якщо ви хочете навчитися говорити на англійській і сприймати слова на слух.

Також в додатку можна потренуватися у складанні фраз, перекладаючи з української на англійську і навпаки. У кожному новому уроці і вправі вам буде зустрічатися лексика з попередніх завдань – так ви зможете нарощувати словниковий запас і швидше запам’ятовувати нові слова.

Як і в інших мовних додатках, в Simpler є ігрова складова – тут можна заробляти зірки, розблоковуючи нові уроки і виконуючи їх у визначений термін. А ось чого немає в жодній іншій подібній програмі, то це детективних історій англійською, за допомогою яких ви почнете не тільки говорити, а й думати на іноземній мові. Додаток також безкоштовний, але володіє платною-просунутою версією.

Вивчи 90% слів за тиждень!

Якщо ви хочете розширити свій словниковий запас, встановіть програму для вивчення англійської лексики. У неї дуже простий інтерфейс – картки, на яких потрібно вибрати правильний переклад запропонованого слова.

Як запевняють розробники, програма підійде навіть тим, хто вивчає англійську з нуля – вивчивши 300 популярних слів ви вже зможете складати прості фрази і точно не заблукаєте в незнайомій країні. Програма буде показувати одні і ті ж слова, поки ви не переведете їх правильно 5 разів поспіль. При необхідності можна прослухати вимову того чи іншого слова.

Ще одна перевага – сервіс може працювати без підключення до інтернету і майже не витрачає заряд смартфона. Тобто, ви можете вивчати нові англійські слова навіть в літаку або будь-якому іншому місці, де немає зв’язку. Користувачам Android програма доступна безкоштовно, а додаток для вивчення англійської мови на iPhone буде коштувати 30 грн.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button