Monobank заблокував рахунок клієнта після надходження 300 гривень

Зараз на головній

На порталі Мінфін з’явився негативний відгук, що стосується роботи мобільного українського банку «Монобанк». Користувач поскаржився на закриття свого карткового рахунку та припинення співпраці без пояснення причин з боку фінустанови.


Згідно із заявою користувача, він є клієнтом Monobank вже два роки, з тих пір, як йому виповнилося 16 років. Банк йому порекомендував знайомий, коли користувачеві було 15. Відтоді він детально вивчив можливості фінустанови – відмінний додаток, кешбек, дизайн карти, фінансові гри і аналітика, а коли отримав можливість завести власний рахунок, то відкрив його саме тут. Потім почав користуватися особистої картою, ніколи не виникало ніяких проблем, а якщо з’являлися питання, то допомагала служба підтримки. Однак через 2 роки, коли на його карту прийшов платіж на суму в 300 гривень, рахунок був раптово заблокований. Спроби з’ясувати проблему ні до чого не привели – офіційні запити йшли в порожнечу, а оператори служби підтримки не відповідали на питання.

В результаті користувач вивів зі своєї карти залишок, після чого банк розірвав з ним співпрацю. У своєму коментарі колишній клієнт «Монобанку» низько оцінив фінустанову, виставивши їй оцінку 0 з 10. Через деякий час на його відгук відповів представник банку. Він заявив, що фінустанова прийняла рішення припинити обслуговування його рахунків після аналізу діяльності та зарахування на рахунок. Більш детальну інформацію оператор не надав.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей