Як уберегти себе і близьких від крадіжки грошей з банківських карт

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Незважаючи на технічний прогрес, шахраї, як і раніше користуються старими, перевіреними способами “витягування” грошей у довірливих громадян.


Розповімо про три прості, але перевірені способи вберегти себе і близьких.

Перший, не вступати в підозрілі телефонні розмови. Так, банки ніколи не цікавляться, знімали у вас гроші і не пропонують перевірити операції. Якщо вам дзвонять з такою інформацією, припиняйте розмову і вішайте трубку. Шахраї завжди намагаються вивести своїх жертв на діалог, каже експерт. Краще дізнатися все в найближчому відділенні банку.

Якщо до вас підійшли на вулиці з пропозицією оформити страхівку, оплатити якесь лікування, оформити бонуси, або просто що-небудь придбати, не відповідайте і не вступайте в розмову з шахраєм. Також, як і по телефону, його головне завдання, вивести вас на діалог.

До сьогодні діє старовинний спосіб виманювання грошей через СМС. На номер приходить повідомлення про нібито помилкове зарахування коштів на рахунок або з кодом перевірки, за ним надходить дзвінок з проханням пройти за посиланням в СМС або переслати код на інший номер.

Робити цього не можна ні в якому разі, каже фахівець. Подібні смс краще видаляти відразу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей