Новини

Нова PlayStation 5 розгромила оновлену Xbox

В рамках виставки E3 2019 Лос-Анжелесі публіці представили ігрову приставку під назвою Project Scarlett, а створила таку компанія Microsoft. Втім, це був не публічний анонс, а лише формальний, тому що представник американської корпорації розповів про те, наскільки просунутою в усіх відношеннях є консоль наступного поколінь. Він зазначив, що вона виявиться здатна запускати ігри з розширенням 4K при частоті вище 60 кадрів в секунду, а також виконувати безліч інших дій. Проте, як виявилося, ця консоль значно гірша від Sony PlayStation 5.

Навіть не дивлячись на те, що японська корпорація досі навіть формально не представила свою ігрову приставку наступного покоління, вона над нею активно працює. Головний редактор видання Game Informer Ендрю Райнер повідомив про те, що ігрова приставка PS5 від Sony значно потужніше Project Scarlett, яка може вийти на ринок під назвою Xbox Two. На думку багатьох людей, саме таким чином Microsoft назве свою наступну консоль, однак поки що це лише припущення, тому що ніяких доказів того, що все виявиться саме так, ще немає. Втім, її назва не настільки важлива.

PlayStation 5

Набагато важливіше те, що майбутня новинка в особі Sony PlayStation 5 виявиться могутніше та потужніше Xbox Two. Це означає, що при її використанні геймери по всьому світу можуть розраховувати на більш високу якість графіки, а також, крім того, на інші переваги. За рахунок того, що PS5 виявиться більш продуктивною, вона зможе довше залишатися актуальною на ринку, довше задовольняючи запити всіх її власників. Зараз немає відомостей про те, наскільки одна консоль продуктивніше іншої, але майже напевно різниця знаходиться на рівні 10 – 20%, тому що остання більшого розміру просто недопустима.

Xbox Two

При цьому не виключено, що загальна потужність консолей виявиться ідентичною, а ось швидкість накопичувача SSD різною. Наприклад, якщо в Sony PlayStation 5 встановлять нову твердотельную пам’ять SSD зі швидкістю на рівні 3500 МБ / с на читання і запис, а Xbox Two (Project Scarlett) отримає таку з показником на рівні 1000 МБ / с, всі ігри на PS5 від японської корпорації завантажуватися будуть значно швидше, а це стане великою перевагою. Офіційна презентація двох цих ігрових систем повинна відбутися на виставці E3 2020 в червні наступного року, а пройде така, як і завжди, в США.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button