У клієнтки ПриватБанку з картки зникло $120: банк пояснив куди вони пішли

Треба прочитати

На сайті Мінфін з’явилася скарга на великий український банк «ПриватБанк», в якій користувач поскаржився на списання коштів з його карти. Жінка заявляє, що з її карти були списані 120 доларів, проте вона цю операцію не скоювала і не підтверджувала.


Користувач залишила свій відгук в розділі сайту, присвяченому виключно «ПриватБанку». Вона зазначила, що користується послугами банку давно і він є її улюбленою фінансовою установою, проте останній випадок змінив ставлення. За заявою жінки, з її карти списалися $ 120 після того, як вона попередньо зробила інший платіж, відправивши знайомому £ 85.50. Вона не отримувала повідомлень про списання коштів і не робила переказ, тим більше, що на її рахунку було недостатньо коштів для здійснення операції. Однак гроші все одно списалися, «загнавши» дівчину в кредит – з карти знялося 5 365 грн, 3000 з яких були затребувані з кредитного ліміту. Жінка звинувачує у всьому «ПриватБанк» і вимагає пояснень.

У коментарях до скарги їй відповів представник банку, який вибачився за те, що трапилося, між тим зазначивши, що гроші списуються не фінустановою, а платіжною системою, через яку був проведений переказ. «ПриватБанк» не міг зупинити операцію, так як вона була проведена офіційно, з наданням коду і підтвердженням. Оператор заявив, що банк зажадав від системи повернення коштів через шахрайські дії, і попросив користувача допомогти йому, надавши чеки, довідки і скріншоти, що відносяться до операції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стало відомо, що трапиться, якщо відправити смс чи подзвонити перебуваючи в літаку, що летить

Ви літали на літаку? Ймовірно, багато читачів, навіть якщо і не літали, хотіли б дізнатися: а що ж буде,...

Більше схожих статей