Новини

Новий процессор Intel отримав 56 фізичних ядер і 112 потоків

Компанія Intel анонсувала випуск сімейства високопродуктивних процесорів нового покоління на базі архітектури Cooper Lake. Новинки отримають до 56 фізичних ядер і складуть конкуренцію 7-нм рішень лінійки AMD EPYC.

Згідно прес-релізу Intel , серія новинок виконана по 14-нм техпроцесу. Старші моделі лінійки отримали 56 фізичних ядер і 112 потоків. Процесори Cooper Lake призначені для установки в сокет LGA 4189 і будуть підтримувати сумісність з платами, призначеними для 10-нм процесорів Ice Lake, які ще не з’явилися на ринку.

Процесори підтримують команди bfloat16, здатні розширити можливості обчислень в системах штучного інтелекту. Платформа Whitley, на базі якої будуть випускатися материнські плати з роз’ємом LGA 4189, пропонує підтримку 8-канальної пам’яті DDR4 і інтерфейсу PCI-Express 3.0.

Компанія також анонсувала вихід 10-нм сімейства Intel Ice Lake-SP на базі архітектури Sunny Cove в другому кварталі 2020 року. Процесори даної серії будуть мати до 26 ядер і підтримувати 8-канальну пам’ять DDR4 і стандарт PCI-Express 4.0.

Докладні специфікації і ціна новинок будуть оголошені пізніше.

джерело: wccftech.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button