Бізнес та акції

Чекайте 30 днів: термінал ПриватБанку “з’їв” гроші клієнта

термінал приватбаку

На сайті Мінфін знову з’явилася скарга від анонімного клієнта великого українського банку «ПриватБанк», у якого «викрав» гроші термінал. За заявою чоловіка, він помістив гроші в банкомат, але на рахунок вони не були зараховані.


Цього разу клієнт поскаржився на сайті Мінфін в розділі, спеціально присвяченому «ПриватБанку». Користувач з ніком Андрій досить зім’ято описав свою проблему – він як зазвичай скористався терміналом банку для переказу готівки на свою карту. Він вніс купюри в приймальне вікно терміналу, після чого машина раптово перестала працювати і перезавантажилась. Коли робота пристрою відновилася, з’ясувалося, що гроші банкомат забрав, але на рахунок їх не перевів.

Для з’ясування деталей чоловік нібито подзвонив оператору «гарячої лінії» банку, там йому заявили, що доведеться чекати інкасації машини, перерахунку наявних там грошей і виявлення купюр, які не потрапили на рахунки. Оператор встановив термін – 14 днів, але протягом цього проміжку часу представники фінустанови з користувачем не зв’язалися. Він сам зателефонував оператору ще раз, йому заявили, що тепер перевірка займе 30 днів. Відгук закінчився «класичним» побажанням іншим не зв’язуватися з багатостраждальним «Приватом» і знаходити альтернативи.

Представник банку відповів на коментар, заявивши, що власник відкликання не надав свої дані для зв’язку, тому його неможливо ідентифікувати і встановити суть ситуації. Однак зміст повідомлення змушує сумніватися в його правдивості.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що таке Clubhouse. Як туди потрапити і де взяти інвайт безкоштовно

В минуле

Українцям масово приходять посилки на Нову Пошту від невідомих відправників

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle