Бізнес та акції

Названо кращі додатки для заробітку на власному смартфоні

За допомогою інтернету ви можете заробляти буквально на всьому, починаючи від розваг, а закінчуючи виконанням простих і зрозумілих завдань. Зрозуміло, це не автоматичний заробіток на андроїд, про який багато хто мріє, але його не існує, але все-таки воно того варто. Використовуючи свій смартфон за призначенням, ви можете ще й отримувати дохід! Це дивовижна реальність, яка може стати і вашою. Потрібно лише розуміти те, які  додатки для заробітку на андроїд використовувати. Для врегулювання цього питання і створена ця стаття!


Як заробляти на смартфоні: додатки

Їх, звичайно ж, дуже багато! Щоб ви не розпорошувалися на порожні афери, потрібно перейти до розбору найбільш цікавих і привабливих серед тих, що існують на даний момент.

PayForInstall / PFI

Це цікавий додаток, який спеціалізується на заробітку на установці додатків. Він цікавий, як мінімум тим, що регулярно оновлює список наявних продуктів і привертає величезні бюджети до себе на сервіс. Поласувати цим солодким шматочком зможете і ви! Ще, зрозуміло, у системи є партнерська програма, яка може бути використана для помноження прибутку в кілька разів.

Tap Money

Tap Money

Це приблизно такий ж додаток, як і PFI. Він є не тільки на операційній системі Android, але і на iOS, тому його легко назвати універсальним в цьому плані! Як вже стало зрозумілим, вам доведеться встановлювати на смартфон різні додатки і отримувати реальні гроші. Мінімум – гривня. Виводять гроші на електронні гаманці, або номер телефону. Банківських карт, на жаль, немає.

SideCoin

Це практично бот для заробітку грошей на андроїд , який працює на пасивній основі. Тобто, людина повинна буде запустити додаток і отримувати гроші в вигляді Сатоши (копійки Bitcoin). Платять тут не так багато, але доходи порівнянні з витратами. Вам не доведеться щось робити, встановлювати додатки або зайнятися чимось ще. За віртуальною валютою, як Bitcoin, майбутнє! Ви ж можете почати його освоєння вже зараз, заручившись Android смартфоном.

Big Time

Ще один цікавий додаток, який може запропонувати заробіток на іграх. Тобто, людина повинна буде грати в різні ігри і отримувати гроші. Тут є відразу кілька тих ігор, які доведеться відвідувати для отримання доходу. У кожній з них ви зможете отримувати своєрідні квитки (валюта додатку). Вона буде обмінюватися на реальні гроші, які виплачують на електронні гаманці. Іноді ще тут розігрують призи у вигляді 1500 доларів і навіть більше!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як на смартфоні відключати фонові додатки для економії батареї

В минуле

Названо спосіб перетворити будь-який смартфон у приховану камеру відеоспостереження

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle