Бізнес та акції

Названий найнадійніший український банк з точки зору технологій

Підбито результати чергового експертного рейтингу банків України. В першу чергу, при його складанні звертали увагу на надійність з точки зору технологій. Який же банк виявився найбільш надійним з цієї частини?


Найбезпечніший банк України

Нинішній рейтинг Private Banking and Wealth Management Survey +2021 від провідного журналу Euromoney став вже вісімнадцятим за рахунком. Рейтинг Euromoney складається на основі експертного опитування учасників ринку приватного банківського обслуговування в більш ніж шістдесяти країнах. Їм пропонується оцінити інші українські банки по ряду критеріїв – якісних та кількісних. Підсумки підводяться тієї ж експертною комісією, причому на двох рівнях відразу – глобальному і локальному в п’ятдесяти країнах по всьому світу.

В цьому році рейтинг очолив Приватбанк, який отримав горде звання самого високотехнологічного банку нашої країни. Він лідирує в двох номінаціях: «Кращий в управлінні даними і кібербезпеці» (Data Management and Security in Private Banking and Wealth Management), а також «Впровадження інноваційних та перспективних технологій» (Innovative or Emerging Technology Adoption).

Досягти таких висот банку вдалося не в останню чергу з допомогою свого продуманого вебсайту. Відомо, що в кожному регіоні роботами по SEO займалися різні команди. Просуванням сайту в Одесі займалися одні фахівці, в інших регіонах України були залучені локальні команди.

Як ми писали раніше, з останнім оновленням веб-версія додатка Приват24 він отримало функцію управління цінними паперами. Тут є весь необхідний інструментарій, до якого входять як вже існуючі раніше функції управління цінними паперами, так і нові функції і ідеї, про які українці давно просили. Зокрема, тепер можна підписувати документи на відкриття рахунку в цінних паперах і придбати їх, використовуючи свій Smart ID.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк поставив ультиматум власникам своїх карток для виплат

В минуле

Назван самый надежный украинский банк с точки зрения технологий

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle