Бізнес та акції

Monobank вирішив трохи «пощипати» своїх клієнтів: сподобається не всім

Український мобільний банк Monobank знову вляпався в черговий скандал – керівництво фінансової установи вирішило, що треба б трохи «пощипати» клієнтів, які заробляють гроші за допомогою відсотків. Для цього банк буде зменшувати дохід власників рахунків-скарбничок «Банка ».


Дану інформацію прес-центр «Монобанку» опублікував на офіційній сторінці фінансової установи. Згідно з повідомленням, керівництво Monobank раптово прокинулося і зрозуміло, що платить власникам «Банки» занадто багато грошей. Суть даної пропозиції в тому, що користувач може покласти кошти на карту, після чого йому будуть нараховуватися відсотки в залежності від суми, яка міститься на рахунку. Раніше дохід становив 7% в рік, але тепер фінансова установа зменшує його до 5%. Постанова набула чинності з 01 лютого, тобто заробити тепер не вийде.

Найцікавіше в тому, що представники Monobank не можуть чітко пояснити причину такого рішення. Оператори служби підтримки ухиляються від прямої відповіді, «перекидаючи стрілки» на конкурентів, заявляючи, що «а от у «ПриватБанку »дохід становить 4%, а ми залишили все одно вигідніші умови». При цьому всі незадоволені переадресовуються на депозити, де умови не змінилися. Користувачі, які покладуть гроші на зберігання в банк, отримають 11% прибутку, якщо сума буде залишатися в системі рік, і 8% – якщо місяць. Деякі клієнти банку їдко відзначили, що таким чином «Монобанк» хоче повернути свої гроші, які відправляв клієнтам в якості відповіді на «колядки».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» відмовився повертати гроші, які “проковтнув” термінал

В минуле

Sony PlayStation 5 тимчасово безкоштовно роздають в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle