Hardnews

Розсекречена вартість вбивці флагманів від Xiaomi

Redmi K11

Новий смартфон Redmi з’явиться в продажу в кінці лютого. Про це повідомляє видання GizChina.


Модель Redmi K40, яку називають «вбивцею флагманів», з’явиться в продажу 25 лютого. Також джерела видання розсекретили вартість пристрою – вона складе 2999 юанів або близько 13 тисяч гривень. Точні дати анонса і появи девайса на глобальному ринку не розкриваються.

Згідно з опублікованими рендерами гаджета, Redmi K40 матиме екран з отвором під фронтальну камеру. На задній панелі смартфона розташується основна камера з чотирма об’єктивами. Модель вийде як мінімум в двох модифікаціях – з чіпом Snapdragon 888 і Snapdragon 870.

У повідомленні говориться, що новинка вийде з акумулятором ємністю 4000 міліампер-годин з підтримкою швидкої зарядки. Пристрій з’явиться у продажу в двох версіях – з комплектним зарядним пристроєм і без аксесуарів. Таким чином, Redmi дозволить покупцям вибрати, чи потрібен їм адаптер живлення чи ні. Раніше від зарядного аксесуара в базовому комплекті своїх смартфонів відмовилася материнська компанія Redmi Xiaomi.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Спростовано популярний міф про смартфони Samsung

В минуле

Стало відомо про нові версії Xiaomi Mi 11

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle