Новини

Користувачі iPhone все частіше переходять на Android

Нове дослідження BankMyCell показало, що лояльність користувачів iPhone впала до рекордно низького рівня. У порівнянні з минулим роком, фактичний показник знизився на 15,2%.


Опитування проводилося серед 38 000 чоловік, які намагалися продати свій смартфон або обміняти його на інший пристрій за програмою trade-in. Дослідження показало, що 26% користувачів iPhone X, після продажу, вважали за краще придбати гаджет іншого бренду. Тоді як тільки 7,7% власників смартфонів від Samsung перейшли на iPhone. 92,3% користувачів Android-смартфонів так і залишилися в екосистемі Android.

В цілому, дослідження BankMyCell показало, що 18% власників iPhone поміняли його на смартфон від Samsung. Лояльність iPhone досягла найнижчого рівня з 2011 року, знизившись до 73%. Як можливу причину падіння попиту на iPhone експерти назвали відсутність інновацій в нових поколіннях флагманів купертіновского бренду.

[image lightbox=”1″ caption=”iPhone “]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/iPhone-1.jpg[/image]

Суперечливі дані

Однак варто зазначити, що дослідження BankMyCell суперечать результатам компанії CIRP, котрі були опубліковані в січні цього року, в яких вказується, що рівень лояльності для iPhone становить 91%, а для пристроїв Android – 92%.

Це пов’язано з тим, що компанії проводили підрахунки за різними критеріями. BankMyCell вважає лояльність за наступним купленим смартфону, а CIRP дивиться з якою операційною системою активований новий смартфон користувача. Також під час опитування BankMyCell не враховуються причини, за якими користувачі переходять з одного бренду на інший.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button