Softnews

Це посилання не можна відкривати. Воно ламає комп’ютери на Windows 10

Windows 10 bsod

В інтернеті поширюється шкідливе посилання, що ламає Windows 10. Якщо його відкрити, то комп’ютер намертво зависне і перейде в режим «синього екрану», з якого може не вийти. Потім проблему доведеться виправляти відновленням або повним перевстановленням системи.


Автор сайту Toms Guide перевірив це на одному зі своїх комп’ютерів – він спочатку кілька разів просто перезавантажився, а потім перейшов в режим відновлення системи, який теж ні до чого не привів. Так що експериментувати зі своїми комп’ютерами не варто.

Ми не будемо публікувати повне посилання, щоб люди не використовували його для жартів над знайомими, так можна завдати великої шкоди. Ось як виглядає перша частина посилання – «\\. \ Globalroot \ device \ ». Якщо хтось вам скине щось подібне і запропонує відкрити, краще цього не робити.

З чим саме пов’язана ця помилка – невідомо. Зрозумілий поки тільки принцип: браузер намагається звернутися не до веб-сторінки, а файлу всередині системи Windows 10. На якомусь з етапів звернення до файлової системи комп’ютера виникає помилка і він йде в нескінченне перезавантаження. Проблема актуальна для Windows 10 версії 1709 і всіх попередніх.

Microsoft вже знає про уразливість і працює над її усуненням. Але на момент публікації патчу з виправленням помилки ще немає, до того ж вона буде актуальна для комп’ютерів зі старими версіями Windows 10 – це ще одна причина стежити за оновленнями безпеки системи.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Рейтинг кращих смартфонів Samsung 2021 за ціною і якістю

В минуле

Смартфон без зарядки: Турбота про екологію або просто бізнес?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle